Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestavy

Zdravím,chci se zeptat jesti bude funkční tato sestava na střih videa ve full hd.
Díky
Procesor:Intel core i7 - 6700
Zákl. deska:Asus B 150 PRO Gaming, DDR4
Grafika: Sapphire R9 380x - Gaming 4GB
SSD:Samsung SSD 850EVO - 250GB,Basic
HDD:WD RED - 2TB
Zdroj.Seasonic S12II - 620W
Chladič: Cooler Master Hyper 212EVO
RAM:Kingston Hyperx Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4
Skříň:Cooler Master N300

• No nic, nedá se svítit, jde videt ze jsi opravdu jen omezeny na Herní Sestavy a to co más doma, vypadá to, ze jsi nikdy o PRO sestavách jeste neslysel, nebo dokonce navrhoval ci skládal..jelikoz nemás ani ty zcela základní znalosti o tom, jak PC a jeho jednotlivé cásti vubec fungují..

• Ano, tak jak rady od nekoho, co je presvedcen ze CPU posílá informace do Grafické karty.
• To ze sis zestríhal video z prázdin, v 1x jednom SW, z tebe znalce nedelá..
• Navíc TY se zminuj o teorii, od cloveka co se drzí informací z clánku a vysledku google které zde predhazujes, kterymy zde poucujes o kterych se hádás a napíses od TEORETIKA radu nepotrebuji ?

Dnes uz i deti okolo 13-15 bezne pracují s SW typu Vegas, Pshop..

Nekdy se opravdu stydím za toho rádce, ale tretí prezdívku uz si delat nebudu.

Hlineny RADCE se zde dává ochotu a doby strávenou na poradne, nepocítaje, ze narozdíl od tebe alespon znám zaklad jak PC funguje a nepísu hlouposti typu, jak Procesor posílá data do grafické karty aby je zpracovala
Kde jsi sám uznal rekl "co je deje v 1/0 nevím nezjímá me to. (mimochodem to 1-0 se nazívá Binární kód)

jsem dělal v 1999. Takže klidek.

• Znám kuchare co varí pres 40 let a stale se to nedá zrat..

Co k tobe dodat, zatím tvá kazdá roztrzka s kazdym zde nikdy neskoncila, ani normálne se stebou bavit nedá, je to zbytecné, celé nejaké dohadování s tebou je zcela zbytcné..

A teď pravdu, že sestava je primárně na zapařování?
Dodatek:
NVIDIA CUDA hardware acceleration Takže je to jasné, pokud akceleraci, pak CUDA a tím pochopitelně GPU nVidia.
Dodatek 2.,než se to tu dohádá, SSD:
Transcend
Crucial MX(!)
A-Data - i když je to rozporuplná značka, tohle nevypadá na zcela špatný výrobek.
Žádné hnusy se SandForce.
Pro video 2×HDD, pro Pinnacle GPU Nvidia, chladič raději Fera.

Konečná sestava
Procesor:Intel core i7-6700
Zákl. deska:MSI Z170A TOMAHAWK-Intel Z170
Grafika:ASUS STRIX-GTX970-DC2-4GD5
SSD:Samsung SSD 850EVO - 250GB,Basic
HDD:WD Blue EX-1TB,2x
Zdroj.Seasonic S12II - 620W
Chladič: Cooler Master Hyper 212EVO
RAM:Corsair Vengeance LPX Black 16GB(2x8GB)DDR4,2600MHz
Skříň:Cooler Master N300