Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chrastici notebook v klidu

Dobry den, prosim o pomoc, mam 3 dny stary notebook a chrasti v nem, myslim ze je to HDD ale on chrasti v klidu, kdyz zkusim testy v HD tune tak je uplne tichy.
je to muj prvni notas takze ani moc nevim jak hlucny ma byt
je to tento HP 15-af107nc

Musíš se mrknout do správce úloh,co pracuje za procesy. Zkusit vypnout ty,které jedou,různé indexace,vyhledávání aktualizací,nebo antivir,některé jsou nastaveny tak,že prohrabávají disk skoro nepřetržitě. Nebo o něco drhne větráček.