Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace Win10

Zdravím, chtěl bych přeinstalovat windows na mém notebooku jenže mám problém a to takový, že na ntb nejde obrazovka.. jenže jsem doteď používal ntb tak, že jsem ho měl přes VGA kabel připojený k jinému monitoru. Teď, když se chci dostat do BIOSu abych nastavil bootování z DVD tak tam nevidím nic... někdo nějaký tip? díky

No mám dojem,netvrdím,že správný,ale právě BIOS by měl být na druhém monitoru ještě vidět,ale už další kroky instalace zřejmě na externí monitor nedostaneš,pokud v systému později nezměníš zobrazování.