Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Dotaz

Zdravím. Koukal jsem na info ohledně mého SSD a zarazila mě jedna věc. A to přenosový režim. U SSD mám SATA/300 a u HDD SATA/600. Znamená to, že jej mám blbě napojené a tím pádem jede pomaleji ?

Já jej koupil za pár kaček od známého, ale byl uplně nový. Chtěl jsem to vyzkoušet než bych si koupil nějaký vetší. Přeplněný asi je. Mám tu 8gb volného místa, ale vše bere systém. Jinak mám většinu věcí na HDD