Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napájen ze sítě, nenabíjí se (Windows 10 x64)

Zdravím,

už se to tady objevilo jednou, ale bez žádné odpovědi.

Předem upozorním, že se nejedná o žert a skutečně se tomu takto děje:

Když je během celého dne notebook v nabíječce, všehcno je ok, problém se objeví až ve fázi, kdy je čas 0:01 a poté notebook sám od sebe zničehonic změní status z "Nabíjí se" na "Napájen ze sítě, nenabíjí se" a skutečně dochází k vybití baterie a notebook je napájen pouze síťovým zdrojem.

Tato hovadinka se objevila po upgradu na Windows 10 a nepomohlo ani obnovení továrního nastavení.

Prostě, když se notebook nabíjí (není úplně 100% nabitý) a dojde k půlnoci (opravdu přesně 00:01), změní se status pro nabíjení.

Nevíte, čím by toto mohlo být ?

Děkuji........ (problém již od července)

Mal si to vratit na Win8 a ne tovarni nastaveni to v preklade z MS reci znamena rozoserem sa do uplne nefunkcneho stavu.
Mozno ti este funguje recovery na povodne Win8 po mackani spravnej klavesy po restarte, ale Win10 to zvykne rozosrat tiez.
Skus doinstalovat spravne ovladace pre vsetko (web vyrobcu HW ak tam vobec su), alebo aj nainstalit nejake utility z webu vyrobcu o powermanagemente apod, alebo aj vypnut to vybrat nabijacku aj baterku na minutu (ak sa neda vybrat tak hladaj rierku/tlacitko so symbolom vyberajucej baterky na reset EC), alebo nainstalit Win8.1 nanovo image je na MS webe ak to nebola verzia "with bing" a ovladace z webu vyrobcu a ani zaboha neklikat na nejake instalujte hokuspokus10.

Keby bol notebook napajen zdrojom, tak by nedochadzalo k vybijaniu baterie. Ked dochazi k vybijaniu baterie tak je notebook napajany z baterie, alebo ten NTB skusa cosi s baterkou kalibrovat alebo ja neviemco. Skus to nechat nech si vybija ci to zas po nejakych x minutach/hodinach neprejde do normalneho stavu.