Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdielanie wifi pripojenia

Zdravim vas. Potrebujem pomoct so zdielanim netu - skusim naznacit schemu Provider--->AP---->Switch
K tomuto switchu je pripojene jedno PC. Az potialto je vetko OK. Problem nastal s pripojenim sestrinho notebooku - kablom sa pripajat nechce /Wifi kartu ma/. Je mozne pripojit k tomu switchu nejake zariadenie, ku ktoremu by sa bezdrotovo pripojil notebook a fungoval na nom net? Dakujem za rady

Ano, zajísté. To zařízení se jmenuje AP :-) - tedy za předpokladu, že od svého ISP je možné obdržet další IP adresu. Pokud ano, není problém. Pokud ne, musíš si pořídit už trochu dražší Wifi router, za který se "schováš" ty (po kabelu) a tvá sestra (přes wifi).