Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RS-232 PC sim karta

Zdravíčko chalani mám problém koupil jsem si čtečku sim karty a hází mi to ve win7 profík chybu system could not be connected to card atd atd atd blabla Please ensure card reader ïs conected rs-232 and sim kard pluged into card reader correctly.

V čem je problém, chybi mi ve win nejaky update,upgrade USB? nejaky firware?
Nebo lze tuto čtecku vsunout do pc do usb jen pod podminkou, ze ona zdírka usb v pc podporuje nejaky rs-232 ?

díky za rady a děkuju

jmenuje se to sim reader sim card protector, vlozis sim kartu jako do tel dotohoto maleho zarizeni jako sd kartu, vlozis cd nainstalujs ovladace a melo by to jit, melo by ztoho psat sms cist a myslim ze i volat pokavad mas kikrofon, zapojil jsem to klasicky do usb protze to zarizeni ma jen usb pripojeni.

pri otevreni nainstalovaneho programu co byl na cd mi to pise neco o rs-232 plugin nebo co