Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI SAPHIRE a I5

Dobrý den, chtěl bych se zeptat když mám grafickou kartu ATI SAPHIRE číslo netuším, ale vím že je už trochu stará a moc toho neutáhne a kdybych si k tomu koupil Procesor Intel I5 stíhala by grafická karta? Děkuji za každou odpověd´. :-)

Ano, mám už hotovy seskladany počítač jen si ho chci vyupgradovat a mám starou grafiku a chtěl bych to vše postupně povymněnovat a muj dotaz zni že když necham grafickou kartu takovou jaka je a dokoupim Intel Core i5-4460 zda li bude graficka karta stíhat

IMHO se tohle upgradovat nevyplatí.

Ten procesor je pomalej, k tomu nová grafika nemá smysl.
Ta grafika je pomalá, k tomu novej procesor nemá smysl.

V případě výměny procesoru bude nutné vyměnit i desku a dost možná i paměti. Pak je otázkou, jestli tam není ještě IDE disk, v tom případě by to byla i výměna disku. Dost možná by na novou sestavu nemusel být vhodný ani zdroj a vy finále zbyde akorát bedna.

Doporučuji došetřit a koupit něco jako i5 + 380X.

Pokud to má být levnější, tak FX + 370.

PS: brzy vyjdou nové grafiky od obou výrobců, doporučuji na ně počkat.