Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 100 mb spouštěcí oddíl na jiném HDD než OS

Ahoj, jsem tu zase se svýma slavnýma harddiskama, dneska jak tak stavím pro prarodiče PC jsem vytáhl ze svýho PC HDD jelikož tu mám 3 jeden je primární na OS v něm je ještě oddíl na data, druhej na seed a třetí prázdnej, mno a tak jsem jej vytáhl a dal do jiného PC (zaplať pánbůh jsem nic neinstaloval) ale můj PC se po tomto zákroku ne a ne načist...
tak jsem ho dal spátky do svého PC a jak jsem ho tak zkoumal zjistil jsem že 100 mb spouštěcí oddíl je na tom prázným co jsem chtěl věnovat prarodičům a na tom co mám OS je pouze windows a teď nastává zlomová otázka, co s tím? nevíte prosím někdo?

btw. asi to vzniklo tím, že ten momentálně prázdnej sloužil jako primární ale začal házet Bluescreeny tak jsem OS přemístil jinam. každopádně díky moc za rady a screen ze správy přikládám

a vieš že sa to stalo aj mne neviem aky OS popisuješ ale na W7 som to pod običajnym hirensom prekopiroval do C-ka tej sedmi vlastne len ten bootmgr zložku System Volume Information nekopiruj a dal ten oddiel ako aktivny cez ADD pozor je to boot iso

ADD12_cs-CZ.iso

ak by to nahodou predsa nechcelo ist tak cez inslačku zvol oprava a prvu možnost popripade cmd a prikazi
bootrec /rebuildbcd

bootrec /fixmbr

bootrec /fixboot

Ked pri instatalcii / preinstalacii OS nechces mat problemy, odpoj vsetky disky okrem toho, kam system chces instalovat.

Odpoj / vytiahni vsetky USB zariadenia z USB portov (okrem klavesnice, mysi)
Vytahni vsetky pamatove karty z citacky.

P.S. ja vytahujem aj pripadne (problematicke, systemom nepodporovane) rozsirujuce karty (TV a pod.)