Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook se už ze spánku nedá probudit?!

Zdravím všechny a přeji hezký večer.
Mám tady problém s notebookem ACER Aspire 5535. OS Vista. Včera uveden do režimu spánku a nelze již nastartovat-vůbec. HDD otestován v jiném ntb a funkční plně.Chladič CPU točí, paměti v pohodě. Obrazovka černá-kontrolka HDD si ani neblikne-HDD se neprobudí. Nenabíhá ani BIOS. Jen bych potřeboval potvrzení, že prostě buď odešla deska, nebo se mám ještě posnažit vyndat baterii z desky a resetovat BIOS? Díky předem všem. Ráno zareaguji. Teď už jdu do pelechu. Dobrou noc všem nočním sovám:-)

Zdravím,
všechno jsem odzkoušel, výbuch se nekoná, odešla základka, ale přátelé-už mám novou, jen 15 let starou (Janoušek-Škoda 1000 MB-písnička), tak že ACER bude žít. Jinak se všemi názory souhlasím. Kdykoli se mi do ruky dostal ACER-vždy problém. Myslím, že by měli dělat třebas pračky, nebo myčky na nádobí, nebo mě napadá, ještě mohou přejmenovat firmu na NACER (čtěte NASER:-)
Děkuji za info a zase někdy ahojte.