Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cx_Freeze: Python error in main script

Dobrý den,
při práci v grafickém programu ( Archicad) mi vyskočilo následující okno":
8dhJn.jpg
Okno jsem zavřel a pracoval dál. Asi po hodině a půl jsem zavřel program.
Poté jsem zjistil, že velká část souborů na ploše (a ve složkách umístěných na ploše) změnila svoji příponu na .ENCRYPTED a nejdou otevřít ve svých původních programech ( jpeg, doc, pdf, .pln (archicad)apod.).
Počítač jsem nechal prohlédnout antivirem, nic nenašel.
Teď se mi při každém zapnutí notebooku zobrazí okno viz. výše.
Jelikož se v tomto vůbec nevyznám, tak bych Vás chtěl poprosit o pomoc. Jak se zbavit toho okna, co mi vyskakuje. Jdou-li nějak otevřít změněné soubory s příponou .ENCRYPTED opět ve svých programech? A co udělat pro to, aby se mi to opět nestalo?
Děkuji.

Stejny problem. V adresari s profilem je navic soubor encrypted_keys.txt, ktery obsahuje zda se nejake klice - jejich pocet odpovida poctu souboru s priponou .encrypted.
Eset lokalne, aktualizovany, zadnou hrozbu nebo infekci nezaznamenal. Zalohu bohuzel nemam :(