Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak je to dneska s aktualizacemi ve Windows 7 ?

Ahoj, jak je to prosím dneska s aktualizacemi ve Windows 7 ?
Po shlédnutí tohoto videa
watch
a
watch
je tedy zřejmé, že instalací Windows 7 nic nezískám, jelikož
a) veškerý balast se stejně dodatečně přes aktualizace doinstaluje
b) následné po nainstalování pár aktualizací se již nedá aktualizovat, respektive poslední aktualizace stáhne automaticky Windows 10 a taky ho po nějakém čase (pokud zvolím odložení aktualizace) stejně nainstaluje.

Tak, že otázka na ty co mají Windows 7, nepoužíváte aktualizace nebo jak jste to vyřešily ? Díky

Vlez na stránku Bulletin MS z ktorej si koncom kalendárneho mesiaca v roku manuálne stiahni výhradne kritické záplaty pre W7, IE, MS Office. Tie si inštaluj. Je ich sakra pramálo. Ostatné tvorí nepotrebný balast lebo je len špinavý, samá telemetria, Inovácia GWX.