Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový harddisk

Ahoj potřeboval bych pomoc s výběrem nového harddisku do notebooku Lenovo b50-70 , na kapacitě mi moc nezáleží je to notebook převážně na net a pár filmů nic více, pokud možno co nejlevnější, ale ne za každou cenu na úkor kvality a pokud by měl 7200 otáček je to jen plus děkuji

TiP~ WD Scorpio : 1790Kč

• 750Gb
• 7200Rpm
• 16MB/cache
• SATA III

Myslím, že by měl splňovat vaše požadavky, no co k němu dodat, měl jsem zapojeny jeho bratříčka v XBOX ONE, nevím co dodat, osobně jsem s ním byl spokojen.
Jen když jsem ho zakupoval, byl o něco dražší, za 1700, si nemyslím že jde o špatnou alternativu, to už záleží, jen a jen na vás (ne tobě) .:-).