Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače + energy management

tak úspešně jsem přeinstaloval pc win 10 64 bit a rozdělil disky podle potřeby.

Ted chci stáhnout ovladače ze stránek výrobce lenova = lenovo

ntb lenovo g500 ale vůbec nevím kde hledat a jak se instalují a v jakém pořadí a na co všechno se instalují ovladače

druhý problém je že tu chybí aplikace od lenova energy management kde se nastavoval vysoký výkon dá se někde stáhnout ze stránek lenova a je to univerzál verze nebo přímo pro můj typ ntb

zakládám nové vlákno aby byl přehled

Mozes nainstalit aj vsechno. Na to to tam snad je aby sa to instalovalo.
Minimalne je nutne nainstalit vsetky ovladace. Zbytok sa rozhoduje podla toho co to je a ci to potrebujem.
Ak tam je aj nejaky BIOS alebo co tak ten ne. Ani ziadne firmware.

A ano mas stahnout oba ak to ma iny nazov. Prvy pred vsetkym ostatnym sa zvycajne instaluje inf update (je u toho napisane "chipset driver", to tam snad vidi aj prvak na ZS ze ktory to je)