Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cd dvd mechanika

Prosim mamproblem že ked dam cd do mechaniky nič sa nestane a v tento počitač mi vobec jednotku dvd neukazuje ...vtedy to šlo naraz to zmizlo prosim pomoc

No já si myslím,že jsi přeinstaloval nějaké ovladače ze sekce řadiče ata/atapi ide. Já měl u desítek podobný problém DVD ROM ani za boha nebyl ve správci a přitom na druhém OS v tomtéž počítači vše v pořádku.Tak mě to nedalo a jeden po druhém jsem ty ovladače z uvedené sekce odinstaloval a po naběhnutí po restartu to šlo.