Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde sledovat počasí?

Čau napište, kde sledovat počasí spolehlivě?

Používal jsem Forecu, a dneska mě zarazil ten odporný design. Na to se fakt nedá dívat.

Dímy moc za tipy.

předpověď počasí vychází z numerického modelování počasí na XX hodin dopředu - evropský model IFS je třeba v této službě www.yr.no a variantou IFS je model Aladin, který se používá v www.chmi.cz

yr.no je hodně navštěvované CZ uživateli, jejich grafický výstup předpovědi vidím často v hotelech, IFS data mají být údajně volně k použití, takže vzniklo hodně webů s počasím v různě kvalitě podání informací

příklad Praha 1 http://www.yr.no/place/Czech_Republic/Prague/Praha _1/hour_by_hour.html
jsou i widgety do smartfounů pro všechny OS