Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer aspire E11 upgrade ssd disk

Zdravim a přeju pěkný den.Potřeboval bych radu od profíků.Mám mini noťas acer aspire E11 s nějakou pamětí eMMC 32 gb,ale zajímalo by mne,zda se do toho dá koupit nějaký ssd disk.Můžete poradit jaký typ tam lze narvat??Děkuji

Dobrý večer.Děkuji za info.Jdu se na to mrknout.No ten krám má i záruku ;-)Taky nejsem fanda značky acer,ale za pár korun z druhý ruky je mi celkem jedno,jestli acer a nebo lenovo :)Mám to jen na facebook s internetem.Nic od toho neočekávám.Děkuji ještě jednou za informace...