Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba graf. karty

Caute mam taky problem. Nevyznam sa moc v pocitacoch. Mam graficku kartu Radeon HD 6670 1GB a chcel by som vymenit za MSI GTX 970 GAMING 4G. Neviem ci ta karta bude kompatibilna do mojho pocitaca. Dakujem

Pokud máš 10 000,-/350 € na g.kartu, tak jedině stávající stroj prodat, něco došetřit/přidat a postavit nový současný PC, jinak si novější a náročnější hry nezahraješ = je potřeba alespoň 18-20 tisíc/750 €

(upgrade té historie jsou jen vyhozené prachy bez kýženého efektu)