Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mp4 přehrávač

Ještě jednou dobrý den, mám problém. Mám mp4 přehrávač porte, kde lze přehrávání videoklipů. Ale videoklipy nemůžu nikde vložit. Prosím poraďte mi, jestli neexistuje nějaký program. Díky

Jezis no co asi...sak ti napisali, ze co tam mas zadat. Rozmyslanie musi velmi bolet asi.
K tomu playeru si iste dostal navod, ale ako drviva vecsina planety sa asi citis dost mudry na pozretie sa do neho. Takisto, pokial vyrobca dodava nejaky soft, tak je prilozeny na nejakom CD. Ale to sa ti asi stejne nechce hladat...:-/
Ked bol nainstalovany v starom PC ako pises, tak co ti brani ho zase zohnat? Problem vyrieseny.
Tiez by si mohol napisat co znamena "nejde mi pretiahnut videa do playera" co si pisal vyssie.