Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilátor v Notebooku

Zdravím , Vlastním Notebook Packard Bell Easy Note LV44HC necelé 3 roky. Do této doby bylo vše bez problému , ale teď jednou za čas například jednou za hodinu začne ventilátor postupně zrychlovat až na maximum , kde se drží cca 10 sekund a poté se zase vrátí do normálu. Prosím poraďte .

Dobrý den,

divím sa že ten notebook tie 3 roky prežil, nič s tým neurobíte, môžete ako vyskúšať prefúkať ho, vyčistiť, ale to nebude riadne riešenie, len dočasné, totiž o pár mesiacov když se zas nazbiera v tom prach tak to bude chučať a ventilator sa bude točiť na maximum, totiž ten notebook má hodne špatne spravené chladenie, a nielen to...