Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klonovani SIM karet

Zdravim vsechny,
netusite zda je mozne nejakym zpusobem naklonovat SIMku? Jedna se mi o sdileni datoveho tarifu, samozrejme by vzdy byla aktivni pouze jedna. Ptali jsme se poskytovatele, ten nic takoveho nenabizi.
Diky
Andrej

O2 taky, aspoň mi to před cca rokem zdarma nabízeli a druhou SIM se sdíleným datovým tarifem mám ještě někde v šuplíku.

samozrejme by vzdy byla aktivni pouze jedna

To nemusí, minimálně u VF má vyzkoušeno, že fungují obě najednou a to jsou dokonce hlasové SIM. Data běží současně na obou SIM, příchozí hovory a SMS jdou na SIM, která se poslední zaregistrovala. 1 mám na tabletu, který má i možnost volání, 2. v mobilu (DualSIM) a funguje to přesně jak jsem popsal. Volat mohu z jedné i druhé, ale současně z obou SIM najednou jsem nezkoušel.

Zdravim,
diky za odpovedi. Jedna se o Vodafone, ale o nejaky specialni firemni tarif. Moznost vydani druhe SIM jsme zjistovali, ale administratorovi bylo receno, ze vydani druhe SIM neni mozne. Mozna se jedna o smluvni omezeni, nevim. Zkusime se jeste zeptat, ale kdyby skutecne nechteli ci nemohli vydat druhou SIMku, je mozne ji naklonovat? Vim, ze v minulosti to mozne bylo, ale je to uz davno a technologie SIM karet se zmenila.
Diky
Andrej