Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kindle Touch 6 vs Kindle Paperwhite 3

Kterou z těchto dvou vybrat a proč? Jde mi čistě o porovnání Kindle čteček, takže další výrobce v tomto případě prosím nepřidávat.

Kindle Touch 6
-levnější
-nepodsvícená
-nižší rozlišení

Kindle Paperwhite 3
-dražší
-podsvícená
-větší rozlišení

Když jsem si je testoval v showroomu, přišlo mi, že Kindle Touch 6 je maličko rychlejší při otáčení stránek. Možná to ale byl jen můj pocit. Případně sdílejte své zkušenosti s těmito čtečkami nebo jinými Kindle čtečkami. Díky.

Co se týká rozlišení, to u čteček nehraje moc roli. Na prhlížení obrázků a internetu je to jen v nejvyšší nouzi a ohrožení života.
Co se týká rychlosti otáčení, jsou na tom jakékoliv Kindle ve srovnání s konkurencí velmi dobře.
Osobně bych bral čtečku s podsvícením. Je to pohodlnější při čtení večer než používat lampičku.

Sam mam Kindle PW3. nemuzu srovnavat s ostatnima cteckama, ponevadz jsem z toho nedelal prestrelku a koupil proste tu, kterou si lidi docela chvali :-p Ale osobne bych ctecku bez podscviceni nechtel a o zadnem tahani oci nemuze byt ani rec, aspon ne u me. Diky rovnomernemu osvetleni me cteni unavuje mene, nez u klasicke knizky.