Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera SONY + Play Memori Home

Dobry den máme kameru SONY HDR-CX405. Chceme stáhnout videa přes Play memori home do PC a upravit je ale PMH nehce načíst kameru pokud by někdo věděl co s tím byl bych rád.
Kdyžtak jiné upravovače videí sem zkoušel ale ty nepodporují tento formát videa (MTS nebo také to je AVCHD).
Děkuji moc předem lidem co si budou vědět rady.

Jak jste PlayMemories Home instalovali? Při instalaci musíte mít kameru zapojenou do USB aby ji instalační program mohl detekovat. Potom by vždy při připojení kamery k PC měl program nabídnout stažení videa.