Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepodarena reklamacia

zdravim, uz som sem pisal pred nedavnom, mal som problemy s notebookom, ale kedze sa to nepodarilo vyriesit ani za vasej pomoci, dal som ho reklamovat, vymenili dosku, ale problem zostal... sekaju mi flash videa, niektore uplne hrozne, ine menej, ale nerobi to stale rovnako, uz aj pc sa znova spomalil...

loading...

odinstaloval som firefox uplne prec, idem cez explorer, problem sa zjavne zlepsil, uz to ide takmer normalne, len sem tam sekne raz za par minut... ja som z toho uplne jelen, v servise asus na morave tiez krutili hlavou, sami evedeli, ze co... poradte mudre hlavy :D

asus i5 5200u,integrovana grafika hd 5500, druha gf 920m 2gb, ram 4gb ddr3, os win 8.1...uz sme to tu riesili million krat, nakoniec sme dosli k reklamacke, ale vymenili dosku a robi to dalej... teraz uz to ide normalne, na exploreri...

Reknu ti to takhle, pred trema rokama sem reklamoval fotak kde se vysiral objektiv. Poprvy to v reklamaci spravili ale za tri dny se problem se opakoval, a prodavac mi rekl ze ze zakona pokud se stejna chyba stane 3x po sobe tak mas narok na vraceni penez. Objektiv se mi opravdu vysral i po treti reklamaci, tak si fotak nechali a vratili mi prachy. A to bylo skoro pred koncem zarucni lhuty :D ja si myslim ze to plati porad ale ruku do ohne za to nedam