Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objasnění chyby ve Windows 10

Dobrý den,
co je to prosím za chybu a jak ji opravit ? Děkuji, Pepa

Šablony pro zprávu mi hlásí
Zdroj $(string.RequirePrivateStoreOnly), na který odkazuje atribut displayName, nelze nalézt.
Soubor C:\Windows\PolicyDefinitions\WindowsStore.admx, řádek 140 sloupec 9.

MS tu chybu udělal úmyslně? MS tu chybu roky tajil? MS tou chybou porušoval normy? Normy na jejichž dodržování dostal dotaci?
A když už jsme u toho, dostal VW obří pokutu za to, že do svých aut instaloval své motory? A chtěl po něm někdo, aby umožnil i instalaci ostatních motorů?

Vies aky potencial ma Microsoft?
(financny a taktiez mnozstom programatorov).
Jednoducho neverim, ze chyba (tisickrat preverovana je nahoda).

"MS tu chybu udělal úmyslně?" - Mas dokaz, ze to tak neni? Microsoft uz viackrat pouzil praktiky na odstranenie/potlacenie konkurencie (kdo chce, na webe si najde).

"MS tu chybu roky tajil?" - Ano, mimimalna od Windows95

"MS tou chybou porušoval normy?" - Ake normy, co sa tyka exalatov urcite nie, na to nema.

Ale co sa tyka skolabovanie PC, pretoze briblbly MS preinstaluje ovladace zariadeni vyladenich vyrobcami za "genericke" (ktore nikdy nevyrobil a podla licencnychych prav, ani nemoze vytvarat ovladace na HW, ktory je majetkom ineho subjektu).

"A chtěl po něm někdo, aby umožnil i instalaci ostatních motorů?" - to je na com sa urcite zhodneme.
Stary (starsi, nech neurazam) hardver naozaj treba nechat dozit s OS poplatnym dobe, ked bol stvoreny.

Současný software je tak složitá záležitost, že prakticky v každém dostatečně rozsáhlém programu jsou minimálně stovky chyb, které nikdy nebudou opraveny. A mnohé ani nalezeny, nebo budou nalezeny až po několika letech provozu a to třeba jenom proto, že někdo zkusil udělat velmi neobvyklou kombinaci činností.

Pan Wikan je rozhone pan, ktoreho odpovedi si vazim - to len na aby bolo jasne.

"Současný software je tak složitá záležitost, že prakticky v každém dostatečně rozsáhlém programu jsou minimálně stovky chyb, které nikdy nebudou opraveny"

Takze u Microsotu je to "egal", a ma na to pravo, ale Volkswagen je "out" a treba ho zabyt?

Nie, vobec nechcem provokovat, ale prisposte chyby V MS by mali byt posudzovane podobne ako chyby v HW Volkswagen.

Tak znovu. U VW šlo o úmysl a tedy i o podvod, což ostatně i sami přiznali. A navíc za ten podvod dostávali několik let dotace. To byl ten hlavní problém, nechávali se platit za něco, o čem dlouhá léta věděli, že to není pravda.
Ovšem tahle chyba se u MS za úmysl dá označit jenom těžko, co by z toho taky měli? Žádné dotace nedostávali.

Já se nechci nějak zapojovat do VW, ale těžko srovnávat chybu a úmysl, přece když něco ukazuje jiné údaje než má, tak se nemusí jednat o chybu ale o vlastnost (v tomto případě přímo o podvod). Jinak já osobně bych si takový update do auta nahrát nenechal a mít spoustu peněz na právníky, tak bych požadoval pořádně tučnou slevu nebo odstoupení od kupní smlouvy, ale to je možné tak jen v emerice.