Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena sestavy

Dobrý den,

jelikož už přišel čas na to, abych si koupil nový počítač, tak by mě zajímalo, za kolik by se dal prodat můj starý

I3 2120 3.3GHz
8 GB RAM DDR3
Nvidia GTX 660 2G
MB gigabyte H61M-DS2V

Pokud by se dal prodat, popřípadě přemýšlím, že bych si RAM nechal do nového PC, jaký na to máte názor vy?

Děkuji.

Dobrý den,

z tochto sa to nedá odchadnúť, ani kvoli neuvedenému stáří, ani kvoli tomu že niesu komponenty všetky a tie čo sú niesú napsané presne které. Čo sa týka dlhšie (nad 2 mesiace) používanej elektroniky tak tam ide cena rapídne dole,... u už u rok až 2 roky starých sestáv získate menej ako polovicu z pôvodnej ceny.

plánuješte predať z PC len tieto 4 komponenty? čo zvyšné? case, zdroj, chladič, disk, atd? síce case a disk sa možno dajú ešte použiť ale najmä zdroj pochybuji ak tam máte nejaký 400W krap, a do novej sestavy by ste chceli grafiku približne neco jako R9 380. Tieto 4 komponenty bych začal ponukať za cca 5-6 tisíc a uvidel či niekto nedá viac.