Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Regulace otáček ventilátoru (více v popisu)

Dobrý den,
Včera jsem od bráchy dostal z práce jednu věcičku. Jedná se o " LG Wired Remote Controller". Má to spoustu funkcí, a jde o to že bych ho chtěl zabudovat do předního panelu "pozice pro DVD mechaniku", a používat ho jako relulátor otáček pro ventilátory. Přesný odkaz vám jsem vložím. A otázka zní, nevěděl by někdo jak na to ? :D Díky předem.
http://www.manualslib.com/manual/744608/Lg-Pqrcvsl 0.html#manual

Ma to nejaky vystup na 12V vetrak?. Klima asi nebude mat 12V vetrak ale 230V. Ak nahodou ma 12V vetrak (pochybujem ale ty to mas pred sebou) vie ho regulovat?
Jake to ma napajanie?

P.S. to ze to ma 3pinovy konektor este neznamena ze to je pre vetrak. A pravdepodobne ani neni.