Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv Sharp a vypinani

Zdravím
Potřeboval bych poradit.
Televize Sharp lc40lx810e ke které ji připojený dm800 se se sama cca dvou minutách vypíná.zacalo to zlobit včera.veskere úsporné režimy jsou vyple.nevi prosím někdo co by s tím mohlo být?dekuji

a ako je to s úspornými režimami dm800 a z jeho konektivitou do tv ? pokial sa stratí signál z dm800 do vstupov tv,sharp sa automaticky v takomto prípade vypne do 59 sekúnd,rovnako s akýmkolvek pripojeným externým zariadením,s ktorým stratí signál,je to obvykle tak nastavené z výroby.....

Ale jo, jsou. Jeden mě inspiroval udělátkem, které testuje kondenzátory zapojené v desce, aniž by se musely pracně vypájet. Takže odhalí nekvalitní ESR i u těch, které na první pohled nemají vyboulená víčka. Když jsem si to vyrobil a testoval na všem, co se mi dostalo do ruk, tak mě překvapilo, že i některé kondíky s viditelně nafouknutým víčkem kupodivu můžou být z hlediska ESR v pořádku...