Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje internet, pocitac zamrza

Zdravím.
Mam niekoľko problémov z PC:

základná doska Asus A88XM
procesor AMD A8 7600 Radeon R7,10 Compute Cores 4C+6G 3,1 ghz
ram 2x Kingston 1866mhz CL10 Hyper X 8gb
hdd Smansung 250gb
externy hdd WD Blue 4 TB 64 MB cache a WB Green 2,5 TB
windows 7 home 64bit

Keď si z externého HDD pustím nejakú mp3 napríklad cez winamp, windows media player a pod.tak po chvíľke sa zvuk kusne, (správca úloh vypíše že program neodpovedá) a hdd je zabrzdený, Chcem otvoriť nejakú zložku tak vypíše že program nereaguje, po cca 15 minútach už znovu ide normálne. Občas takto blbnú aj filmy. Využitie procesora a ramky je minimálne a teploty tiež. Keď ale pustím mp3 alebo film z hdd C na ktorom mám windows tak všetko funguje normálne. Skúšal som rôzne disky a všetky robia to isté.

Druhý problém je že asi raz za týždeň sa zasekne obraz aj zvuk na pc takto e0eN , pomôže len reštart pc. Spraví to hocikedy, je jedno či je PC v záťaži alebo nie.

A tretí problém je že nefunguje pripojenie na internet, respektíve stále vypadáva. Chcem sa pripojiť na nejakú stránku tak ju stále načítava a potom vypíše že čas pripojenia vypršal. Po nejakom čase asi 5-10 minút začne všetko fungovať normálne ale asi len na 5 minút, potom sa to celé opakuje dookola. Všetky ovládače sú aktualizované, počítač som prebehol ativírusom avast,SUPER Anti Spyware, spravil som čistenie a defragmentáciu disku a nič nepomohlo. Ikona internetu na spodnej lište windows vypisuje že je prístup na internet, niekedy sa v nej objaví žltý trojuholník, vtedy niekedy internet funguje a niekedy nie. Modem mám Airlive WT-2000ARM a Zyxel P-660R-TX v3s a s PC je pripojený káblom. Kábel som dal druhý a nepomohlo. Ale na inom PC internet funguje normálne.
Keď použijem usb modem na sim kartu ZTE MF667 tak internet funguje.

Počítač je skladaný a mám ho 4 mesiace. Z pôvodnej zostavy ostali len hard disky všetko ostatné je nové.

Ovladače chipsetu atd jsi nainstaroval? HDD vyndej z BOXU dej do PC a otestuj v HD Tune,nějaký BOXI maj problém s více TB HDD.....(to foto vypadá na grafiku/ovladače)

hdd Smansung 250gb

Nemáš na mylsli náhodou SSD ? Tam pak můžeš mít něco blbě nastavený v softu.....