Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skusenosti s messnegerom na mobiloch

Puzivate niekto na telefonovanie Messenger (asi ten od FB viac zatial neviem) na telefonovanie?
Mam problem s jednym zakaznikom, neustale reklamuje net, ze mu vypadava hovor cez messenger, ked telefonouje s manzelkou zvonku. Ja na grafoch a cislach ziaden problem nevidim a skor tipujem, ze je problem na serveroch messnegeru, kedze aj na Viberi mozem byt aj na optike a predsa bude ten hovor sem tam trhat (to nevravim o videohovoroch, ktore padaju uplne pomerne casto).
Podotykam, ze zakaznik vola zasade so zapnutymi kamerami na mobile, takze nejde o telefonovanie, ale skor videohovor.

Pouzivam Messenger,Viber i Skype a zadny problem jak ty popisujes u zakaznika nemam.Napada me jen moznost spatneho nastaveni routeru(wifi),nebo telefonu..(jaky telefony pouzivaji nepises),videohovor bere dost prostredku vykonu telefonu,tezko rict co vse jim bezi soucasne s hovorem a kolik dalsich zarizeni treba pouziva a zahlcuje net.(wifi)

Edit.. Pokud videohovor jde mobilni internet = wifi,problem muze byt v nestabilnim pripojeni mobilniho netu.

Internet maju odo mna, problem moze byt naozaj v pokryti, pretoze je len jedno AP na vrchnom psochodi a ja neviem, kde vsade pochoduju s tym mobilom, ked volaju (ake maju mobily netusim).
Viber mi naozaj blbne pomerne casto aj na silnych linkach pricom hlasi stale vyborny signal.