Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde přesunout aplikace na SD kartu :(

Zdravím mám tablet prestigio a mám tu nainstalovaný hearthstone.Bohužel zabírá dost a interní úložistě nestačí.Jenomže problém je vtom že v aplikaci nevidím přesunout na SD kartu.Karta tam opravdu je jdou na ní přesouvat videa a obrázky přes es file explorer jenže hearthstone má roztahané soubory po úložišti takže to takhle nejde.Někdo kdo by věděl pomoc ?

O jaké platforme je rec, zrejme "Android" ? :-) /z dedukce, IOS SD nema a MS na to appku nepotrebuje.

TiP~ Zkus aplikace typu :
1) Link2SD
2) AppMgr III (App 2 SD)

Né vsechny aplikace jdou presunout tel => SD, kuprikladu aplikace dodané s telefonem, ale tva, tebou nainstalovana, obe dve uvedené APPs jsem parkrat pouzil, v mém pripade splnily mé pozadavky, maji velmi jednoduchy prehledny vzhled :-)