Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - Vzorec - SUM * množství

Dobrý večer,

prosím vás mám rychlý dotaz. Potřebuji ve Wordu najít vhodný vzorec, který by mi spočítal konečnou cenu zboží a zároveň přihlížel k množství zboží..Např. zboží za 2 000Kč, ale bylo odebráno 5 kusů..Mám takto dlouho řadu produktů. Takže v podstatě funkce SUM, která by přihlížela a automaticky to násobila s další buňkou, kde je množství.

Díky moc za radu

Kecám, v Excelu :D Jsem z toho už jelen :D

Jenomže já mam seznam dva sloupce, kdy v jednom mam cenu zboží a ve druhém počet kusů..A do JEDNÉ BUŇKY mám udělat celkovou cenu všeho zboží (tzn. cena zboží * počet kusů)..Existuje nějaká taková fce? Díky