Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash Disk "neni" videt

Zdravím, mám problém s flash diskem... když ho připojím do pc a otevru "pocitac" tak ho tam nevidim ale ve "spravci zarizeni" videt je a kdyz otevru "sprava pocitace" --> uloziste --> sprava disku tak nahore vidim ze mam moje 4 disky a je tam jeden system reserved ale flash disk tam neni a dole je videt DISK 0 / DISK 1 / DISK 2 / DISK 3 ... to sou moje disky a pak je tam DISK 4 a to je ta fleska a kdyz kliknu pravym tlacitkem na ten DISK 4 (ta fleska) a chcu zkusit zmenit pismeno tak to napise ze "operace se nezdarila protoze zobrazeni konzoly sprava disku neni aktualni. aktualizujte zobrazeni pomoci bla bla bla... nebo restartujte pocitac a to sem vse udelal a furt je to to stejny... tak uz fakt nevim jak tu flesku dokopat aby jela... dodavam ze flash disk blika a v jinych pocitacich jede a v nekterych zase ne tak nevim co mam delat

vsak sem psal...
"DISK 4 a to je ta fleska a kdyz kliknu pravym tlacitkem na ten DISK 4 (ta fleska) a chcu zkusit zmenit pismeno tak to napise ze "operace se nezdarila protoze zobrazeni konzoly sprava disku neni aktualni. aktualizujte zobrazeni pomoci bla bla bla... nebo restartujte pocitac a to sem vse udelal a furt je to to stejny..."

furt to pise to stejny aji kdyz restartuju pocitac nebo dam aktualizovat