Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stream seka po pripojeni na tv

caute mam este jeden dlhodobejsi problem a to s prehravanim streamov, problem je, ze trochu sekaju, par fps akoby chybalo, len flashove, mam pocit, ze ale len ked to pripojim na tv cez hdmi, na notebooku sa mi nezda, ze by to robilo... filmy s hdd idu normalne youtube tiez, neviem, cim to je, snazim sa to nastavit, hladam, ale nic sa nedari, kde by mohol byt zadrhel? diky

v chrome som dal aktivovat
Přepsat seznam softwarového vykreslování Mac, Windows, Linux, Chrome OS, Android
Přepíše seznam softwarového vykreslování a zapne urychlení pomocí grafické karty v systémech s nepodporovanými konfiguracemi. #ignore-gpu-blacklist, nepomohlo, ono ten stream seka uz v notebooku, vcera som si to vsimol, fakt mam z toho nervy, lebo kvoli tomu som vlastne kupoval, poradte, ako to opravit, dakujem