Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s volantem

Dobrý den,mám problém se svým volantem k PC.Po zapnutí počítače se volant neustále kalibruje,samovolně se otáčí do krajních poloh a nepřestane do vypnutí počítače.Při spuštění okna,kde se nastavuje rozsah otáček,odezvy atd., není detekován-ukazatelé nereagují na pohyby pedálů,obrázek volantu se neotáčí,je jakoby nečinný,i když je připojen a jak jsem psal neustále se otáčí do krajních poloh,podotýkám daleko pomaleji než při koupi.Nemá s tím někdo zkušenosti? Přeinstaloval jsem ovladače,USB i napájení volantu jsem dal do jiných zásuvek,nic nepomáhá,v ovladačích to tedy není.Dodám jen,že je to volant Thrustmaster T150 a muj počítač běží na Windows 8.1.Řešit reklamaci zatím nechci,proto to zkouším tady.Děkuji za případné tipy a rady.

Samozřejmě počítám s tím,že ho na reklamaci budu muset poslat,ale nejdřív jsem napsal sem,jestli s tím náhodou někdo nemá zkušenosti a třeba by věděl,co by pomohlo,než ho pošlu na reklamaci,mám ho cca 5 měsíců.