Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto reinstal system

Chcem sa spytat ked sa neviem lognut do windowsu a chcem reinstalovat system. Ako mam zalohovat 200gb suborov co tam mam? Resp. je potrebna zaloha ak su tie subory na disku D? Cize nie su na systemovom disku.
Jednou to stačilo. (karel)

Je to jeden rozdělený disk ? Je to vadou disku ? Dá se to určit ? Spolehlivě to udělej tak,že HDD vyndáš,připojíš k jinému PC,data vytáhneš a potom po návratu HDD na své místo spustíš čistou instalaci,formátování podmínkou.