Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno STEAM

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak si změním na steamu číslo které tam mám uvedené když tu starou sim nemám a oni po mě chtějí abych si zaslal kod na staré číslo aby mohl aktivovat to nové ale jak to mám udělat ?

když jsi to základal tu funkci ověřování přes sms tak ti to dalo i recovery kod ( ten jsi určitě někam napsal) a pomocí toho kodu odstraníš ověřování přes mobil

POkud recovery kod nemáš ( 99% že ne jinak bys jsi sem nepsal) tak přes podporu