Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s instalaci Windows

Zdravim poradnu..

Mam takovy problem,znamy zakoupili notebook Asus X540S( https://www.tsbohemia.cz/asus-f540sa-dm064-stribrn y_d241885.html ) a poprosili mne o instalaci Win7..Dali mi stazene DVD,licencni stitek a nejaky pribaleny DVD co bylo v krabici..
A tady zacina muj problem..Nejdriv jsem nemohl nabootovat z DVD,furt to padalo do modry smrti.Pak se mi to povedlo,ale nereaguje touchpad,tak jsem sipkama nejak urcil instalaci kde a v jaky velikosti HDD rozdelit,nainstalovat..
Pak se to hrozne dlouho rozbalovalo,naistalovalo,ale pred restartem to uz padne na "vyber" z moznosti Stav Nouze,Stav nouze s siti,Prikazovym radkem,Posledni znama konfigurace..Nejde uz pak nic a jen se restartuje do tyhle "pozice"..

Nejsem si nejak jist,kde delam chybu proto bych se chtel zeptat,jestli nekdo nevi,co s tim..

No byl by to běh na dlouhou trať. Ono je možné tam při instalaci vložit potřebné ovladače,ale není to jednoduché asi je pro tento NB sehnat a mít je pak na flešce a použít při instalaci. Ale nech teda desítky,naučíš se je a budeš mít náskok.