Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký webhosting

Zdravim, uvazuji o porizeni sve vlastni domeny, ale nevím jaký zvolit webhosting a u koho registrovat domenu. Webovi prostor by mel byt asi tak 300-500 MB (fotky atd.). Byl bych moc rad za vase rady a zkusenosti. Dekuji predem vsem a preji pekny den.

Dlouho jsem vybíral, porovnával a nakonec jsou mými favority Český Hosting a Onebit. Doménu je možno samozřejmě registrovat u nich, což je asi nejjednodušší.

Ale každý ti doporučí "svůj" hosting, se kterým je spokojen. Takže obecně: neber nejlevnější a ujasni si, co od hostingu potřebuješ (funkce, traffic, databáze, podpora) a porovnej s tím, co ten který hosting nabízí.

osobně hostuji 3 hostingy a cca 8 domén u wedos.cz ... prolezl jsem toho poměrně hodně (forpsi.com, active24.cz, inhosting.cz, pipni.cz).... ale wedos je bezkonkurenční (hlavně co se týče kapacity a ceny).

Active24 byla pro mne volba kvůli záložnímu mail serveru, jelikož máme svůj, ovšem vůbec jim nefungoval. Takže pak je jedno zda je nebo neni a rozdíl v placení od 6k kč za rok na 800kč je velice velký.

Přikláním se k wedosu, dnes mají slevu (doména .eu na rok a hosting na 2 roky za 360kč)

Já mám u Forpsi jeden web asi tři roky a za celou dobu ani jeden výpadek. Je to varianta free, kterou už nenabízej a bez DB :-(
Jinak jak píše AZOR - předražené.
Také hlasuji za onebit.
A vyhnout se velkým obloukem free u pipni. Placené tam chodí dobře, ale z free jsem minulý týden utekl k ltweb (také tam mám free) jede jim docela svižně DB.

Dik, na cesky hosting a na ONEbit jsem jiz narazil pri hledani a celkem se mi zamlouvaly, tak jsem rad ze s nimy mate doboru zkusenost :-). Poradne si proctu vsechny jejich informace a pak se asi rozhodnu. Kdyby mel jeste nekdo neco tak piste, bude moc vdecnej. Dik vsem

Dobrý den rozhodně doporučuji
Webhosting od firmy Wedos.
Fungují na něm snad všechny redakční a php systémy.
Kapacita neomezená
Mám na něm svoje stránky již více jak 5měsíců a zatím nebyl ani jeden výpadek, či problém.
Pro zákazníky funguje 24hodinová okamžitá podpora, která vám pomůže s problémy
NYNÍ JE AKCE
1+ 1 rok hostingu zdarma + .eu doména na rok zdarma + zdarma tričko.

Odstraněn dealerský odkaz - už to tady nezkoušej. (host)