Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr chladiče s1155

Ahoj, vybírám chladič na i5 2500 který bude využíván pro kancl věci. Nic složitého, náročného. Zároveň bych za to nechtěl dát balík. Našel jsem tu pár ale nevím který vybrat. Poradíte mi ?
www.czc.cz chladiče Případně jiný v podobné cenové relaci ? Děkuji

Uz tu bylo zmineno:

SilentiumPC Fera HE1224 - vyborny chladic, vyborne uchyceni

Do uzsi skrine se da dobre pouzit i:

SilentiumPC Spartan PRO HE924 - je take tichy, ale nezvladne takovy vykon jako predesly kvuli pouzitemu mensimu 92mm ventilatoru a take nema tak libove uchyceni jako ten HE1224.

Ono taky zalezi co v tom kanclu dela. Preci jenom ma i5 a teda muze obcas poustet i narocnejsi veci a potom povazuju za vhodnejsi chladice s mohutnejsim pasivem a vetrackem napric.

Tyhle chladice s lezicim ventilatorem vidim jako vhodne spis do uzkych HTPC pro core i3. Jinak teda muzu dat protinavrh na vyborny chladic, nicmene mam ho ozkouseny jen na i3 a na i5 bych ho nedal.

http://www.czc.cz/akasa-k32-ak-cc7117ep01/95454/pr odukt