Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po instalaci aktualizace nejde spustit PC win10 insider

Ahoj, mám zajímavý problém, PC byl plně funkční, stáhl aktualizaci, chtěl restart, jenže po restartu už nenaběhne, nikdy jsem se s tím nesetkal. Vypadá to tak, že PC vrčí cca 4s - jedou ventilátory, obraz nenaběhne a pak se celý PC vypne.

Zkusil jsem vytáhnout baterku od BIOSU, odpojil jsem HDD, vytahl a dal zpět RAM, ale zatím to vypadá, že za to může windows, ale nevím jak. Nikam se nedostanu takže ho ani nepřeinstaluju. Ani monitor neblikne.

Ke všemu se PC pořád dokola snaží zapínat, takže zapne se - jede cca 4s, ale ani obraz neblikne, pak se vypne a zase po krátké době třeba zase 4s se sám zapne a pak se zase opakuje xelý proces dokola.

Zítra zkusím vyměnit zdroj ;-)

ale zatím to vypadá, že za to může windows,

To nevypadá na chybu systému. Pokud se na monitoru nezobrazí nic před nabootovánim a nedostaneš se například ani do BIOSu, je na vině HW. Když jsi i odpojil HDD jak můžeš dávat vinu systému?
Setkal jsem se také s tím, že tohle dělal zkrat v USB portu nebo zaseklé tlačítko RESET.

HDD jsem odpojil až po tom pádu systému, abych vyloučil že to nějakým způsobem způsobuje disk.

Aktualizaci jsem to přisuzoval kvůli tomu že windows chtěl restart, před restartem si konfiguroval systém pro aktualizaci a poté se vypl a už nezapl, Zkusím odpojit všechny USB, jsem zvědavý jak to dopaadne.

Děkuji za rady