Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu k nové GK

Ahoj,

chtěl bych vás poprosit o pomoc mám tuto PC sestavu :

CPU INTEL Core i5-4440 3.1GHz (6MB) LGA1150 Hasw
ZD ZDROJ Seasonic zdroj (Energy knight) SS-500ET T3
HD SEAGATE Desktop HDD 1TB SATA 6Gb/s, 7200RPM
CA Case Coolermaster miditower Elite 311,ATX, black-si
GK ASUS R9 270X-DC2T-2GD5, 2GB DDR5, HDMI, DV
DIMM DDR3 4096MB Corsair Vengeance 1600MHz CL9
MB MSI B85-G41 PC Mate, s1150, Intel B85, 4xDDR3,

Do dnešního večera PC šlo bez potíží, pak při hraní her zčernala obrazovka.
Zkusil jsem reinstal OS + ovladačů.
Vždy, když nainstalu driver na GK tak to opět zčerná.
Ve správci zařízení nelze nalézt grafický adapter.
Chtěl bych se zeptat, jestli je opravdu problém jen v GK.

Pokud ano, prosím o pomoc (radu) k nové GK dle PC specifikací výše.
Děkuji za každou radu, pokud možno tu GK v nějaké dobré cenové relaci nejménně se stejným výkonem.

Děkuji mockrát.

Děkuji mockrát za tip, která z nich je lepší v poměru cena/výkon ? :)
Bude fungovat a vejde se mi do case? Rád bych to srovnal s touto, ale nikde nemůžu najít rozměry GK.

Dále přikladám screen ze správce zařízení.

2xl

Děkuji za rady, cena je ideální.

Chtěl bych se zeptat, jestli je opravdu problém jen v GK.

Dokonce vubec nemusi byt problem v GK. Bez ozkouseni komponent v jinem PC to nemuzes na 100% tvrdit.

Ozkousel bych v tomto poradi:
1. Grafickou kartu
2. Zdroj
3. Pokud bude oboji v jinem PC fungovat, je velka pravdepodobnost, ze odeslo neco na desce.

Ahoj, ještě zkus downgrade ovladačů. Dělalo mi to kdysi u stare grafické, když vyšli nové ovladače. Při instalaci starých to šlapalo. Neříkám, že je to ono, jen bych to zkusil před zkoušením HW v jiných PC. V případě, že to ovladači nebude, pak se take přikláním k vyzkoušení komponent v jiných pc.