Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Esoubory.cz Znáte někdo tyto stránky, jsou ok?

Zdravím všechny a chtěl bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenost se stránkami esoubory.cz?

Jde mi o to, jestli nejsou ty soubory tam zavirované apod. Např.programy jsem si stahoval vždycky ze slunečnice.cz
a jednou jsem si něco stáhl ze stahuj.cz nebo tak nějak a hned ten program měl vir.

Tady znám jen uložto.cz a tak mě zajímá, jestli máte nějaké zkušenosti s těmi esoubory.cz, abych nedopadl podobně, jako u těch programů...

Díky

Já překladiště párkrát využil. Občas je software zdarma, ale člověk si musí nainstalovat napřed nějaký jejich downloader nebo vyplnit šílený registrační formulář "a na váš mail vám obratem zašleme link ke stažení".
Pak se slunečnica a spol hodí.