Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot problém.

Dobrý den,

Mám problém, spustil jsem NTB (WIN10), po nějaké době mi to hlásilo hlášku že Systém neni v pořádku, tak jsem teda dal obnovit do továrního nastavení.. To bylo vpohodě, Ale při 7% Se mi to zaseklo na cca. 2-3 Hod. Nasral jsem je a vypl to navtrdo ručně.. A pak spustil, nic se nedělo. Stáhl Ubuntu 14.04 boot přes Flashku, vše v pohodě šlape jak má. Tak jsem si řekl že tam dám WIN7, Chtěl jsem to nainstalovat, a najednou se mi tam ukázala WIN10 Logo, když se to načíta.. A Notebook se vypl. Tak jsem teda zkusil jinačí bootovací program, a to mi zas hodilo hlášku: invalid system disk replace the disk and then press any key.. Docela ztoho nechápu. Totálně jsem ztoho popletený..

Děkuji za každou radu.

Win7 instalacku bud nemas bootovatelnu, alebo mas nastaveny UEFI boot a 32bit instalacku, apod. A W7 instalacka chce po tebe aby si zmackol klavesu v spravnom momente, ked nezmacknes tak sa bootuje z disku. Ked vymazes vsetky oddiely disku (staci aj prve 0.1% disku od MBR sektoru napr. tym killdiskom) tak sa instalacka nebude nic pytat a bude instalovat. A najprv si premysli ci chces bootovat potom v UEFI mode alebo legacy a nastav to pred instalaciou. Pre W7 by som dal legacy mod (UEFI boot disabled).

P.S. a instalacku je dobre davat na USB stick pomocou microsoft usb download toolu. Chce to .iso