Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC po zapnutí někdy nenaběhne do windowsu

Dobrý den mám pc MB: Asus M5A78K-M LX, Procesor: AMD Athlon II x4 640 3,00Ghz, Graficka karta: Nvidia GeForce 320 gt, Ram 2x4gb(adata), HDD: WD 1tb,Win 7 Ultimate
Poslední dobou se stává, že když zapnu pc tak prostě nenabehne do windowsu viz. obr. Nebo napíše nejé hlášky viz. obr. Musím pc např. vypnout nebo několikrát restartovat pak se chytne.Taky pomůže prepojit sata kabel na jiný konektor. Stává se to celkem často. Podle toho co to píše tak to vypadá na hdd ale ten je cca ani ne rok starý a dělal jsem na nej ruzne testy a vše je ok. Díky za rady

• Pod OS /Windows, spust konsoli <CMD> jako správce a vloz následující prikaz:

chkdsk
chkdsk /r

• Po zadání, probehne kontrola, kde pri vyskytu moznych problému, ti bude poskytnuta moznost opravy, typu CHKDSK /f
• V uvahu pripadá i vyse uvedená moznost kontroly <SATA> pripojení tvého HDD, která muze byt také vinikem nekterych anomalií pri booot, ci modrych obrazovek, nestabilita..

*Ilustracní obrázek SATA konektoru:
[img=http://media.digikey.com/photos/Assmann%20Photos/AK-SATA-100-R_tmb.jpg]http://media.digikey.com/photos/Assmann%20Photos/A K-SATA-100-R_tmb.jpg[/img]