Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová instalace win7 - nejdou aktualizace

Udělal jsem reinstalaci systému win 7 profesionál na PC Dell OptiPlex 960. Systém původně bez problémů aktualizoval.
Po reinstalaci se PC připojí na aktualizaci a stáhne cca 6 aktualizací (včetně SP1)a pak se sám aktualizační program aktualizuje. Po této aktualizaci nefunguje aktualizace a vyskakuje hláška viz příloha + upřesnění (chyba).
Zkoušel jsem to opravit programem na opravu aktualizací a napsalo mi to že to nejde opravit viz příloha (po opravě).
Systém jsem zkoušel už 3x nainstalovat a vždycky končím na stejném místě.
Neví někdo jak na to?

Problemy vznikaju aj ked sa clovek plasi a hned tam klika na restart a podobne. Treba to nechat dobehnut aj 5minut ked vypise ze ci restartovat teraz, a po restarte to nechat 5minut sa ukludnit az potom klikat na dalsie apod. Na Win musis trpezlivo, je to dementny OS.
Ak vzniknu problemy neriesitelne tak moze byt ze sa nieco stiahlo blbo na disk a ten debilny OS to nechape, pomohlo mi uz aj vypnut komplet update, restart, zmazat obsah C:\windows\softwaredistrbution\download, restart, a spustit update a dat hladat nove. Po citsej instalacii Win to trva to aj hodiny, treba to nechat pol dna a restart a este par krat vyhladat a restart.