Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows prieskumník prestal pracovať.

Dobrý deň, včera sa mi stala taká vec že po spustení windowsu myslím tým hneď po odhalení pracovnej plochy mi vyskočila chyba : Windows Prieskumník prestal pracovať. Následne nato sa reštartuje a takto to ide stále dookola. Preblikujú mi ikony, nedá sa poriadne nikde dostať, neustále odpája a pripája net. Neviete ako sa toho zbaviť?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

• Mimo Antivirové/Malwarové kontroly, se podivej, jaké programy se ti spousti po startu systemu. /Kombinace klaves <CTRL+SHIFT+ESC> polozkou "PO SPUSTENI"
TiP~Cely clanek o programech po spusteni a jejich dezaktivace zde : Jak vypnout programy spouštěné po startu Windows

[img=http://www.tipypropc.cz/wp-content/uploads/2009/09/2009-09-29_213355.png]http://www.tipypropc.cz/wp-content/uploads/2009/09 /2009-09-29_213355.png[/img]

věřím, protože jemu to správně vypisuje nápovědu k sfc.exe
třeba dodrbal parametr: místo lomítka dal kosočtverec, pohrdá počtem "n", místo "scannow" dal v českých windows "scanvčil", co já vím.
proto jsem mu otisknul syntaxi znovu.
ale když tu vlepí celý printscreen místo aktivního okna a ani tak neukáže samotný příkaz, asi inteligenci lidstva přeceňuju.

asi inteligenci lidstva přeceňuju.

• Lidé zhlouply, o dnesni mladezi ani nemluvje, dit dnesni decka uz ani nevi co je to kopacak.
• I kdyby jsi mu udelal a poslal na to BATCH, tak by nezvladl kliknout..

Pouzit muze i j verifikaci bez opravy, alespon timto prikazem zacinam /scannow az k oprave :-) :

sfc /VERIFYONLY

málo pravděpodobné. řádově pravděpodobnější je vir, který jako bonus pro "neodstranitelnost" ty body obnovení maže.

nástroje k řešení jsi dostal. když si s něčím neporadíš, máš sem dát celý log nebo screen.

když krachuje průzkumák, docela by bodnul výpis ms autoruns - ať jsou vidět názvy a cesty k programům.