Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrávání videí a youtube

Ahoj,

mám problém s načítám videí a stránky youtube. Video na internetu (stream, aktuálně.cz, novinky.cz apod.) se mi načte v prohlížeči vždy jen do 14 sekundy, pak už to nejde nebo jen strašně sekaně. Samotná stránka youtube se načítá dlouho, pokud s evůbec načte celá, trvá to i minuty a videa nespustím vůbec. Mám nainstalovanou novou JAVA, Adobe player, mám novou instalaci WIN7 HP a nové ovladače na grafiku. Nejde to ve všech prohlížečích...přitom ještě před pár dny problém nebyl žádný...Má někdo nějaké zkušenosti, popř. nápad, jak z toho ven? Díky, M.

Mám nainstalovanou novou JAVA, Adobe player

k prehrávaniu YT videí Ti to netreba (HTML5)...

mám novou instalaci WIN7 HP a nové ovladače na grafiku.

čo ostatné ovládače ? len grafika?

přitom ještě před pár dny problém nebyl žádný

ano, problém nastal po tej "novej" inštalácii...

OS zvládne nainštalovať aj cvičená opica, ale nainštalovať správne ovládače a systém poriadne nastaviť - na to už treba trochu vedomostí...