Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechat si sestavit PC u CZC nebo složit doma?

Dobrý den,

mám v plánu si objednat tyto komponenty u CZC:

http://www.czc.cz/0gmb9bjv96gpcb138q05biv13a/sezna m

ale co jsem slyšel a četl, tak kvalita služeb u CZC výrazně klesla. Takže nastává otázka, jestli si raději nemám jen objednat komponenty a složit si PC doma.

Popřípadě je něco by jste v seznamu změnili?

Děkuji za všechny odpovědi, rady a tipy.

O desce a chladiči řeč byla a já přidám předimenzovaný 550W zdroj který je u sestavy s celkovým TDP okolo 300 zbytečný.

Pokud ubereš na desce, chladiči a zdroji, tak ti zbude na 250GB "fofrdisk".
Upozonění: nové generace g.karet AMD - nV jsou za dveřmi.

Díky všem rádcům. Pro info: Není mi 13 let, netřeba hned útočit a zesměšňovat mne. Ačkoliv nejsem IT specialista, tak vím co to znamená SSD a ovladače myslím zvládnu taky. Nicméně levnější desku a chladič? byly by nějaký tipy? Díky

Na pretaktovani potrebujes drahou desku s co nejlepsi napajeci kaskadou atd.

Minimalne tahle: http://www.czc.cz/asus-z170-pro-gaming-intel-z170/ 176244/produkt

Tvoje vybrana deska je vylozene spatna.

SSD 120GB je naprosto nedostacujici, ale nedas si rict tak to poznas sam.

Jinak ale mnohem lepe:

http://www.czc.cz/transcend-ssd370s-128gb/170759/p rodukt

nebo jeste lepe:

http://www.czc.cz/samsung-ssd-850-evo-120gb-basic/ 164759/produkt

---

Pokud to umis, tak je vzdy lepe sestavit doma, v CZC stejne jako kdekoli jinde je to otazka nahody, jsou technici co to slozi vyborne a maji tam i takove, ktery by zaslouzili rakoskou pres ruce, muzou ti zprasit chladic na procesoru - moc pasty, zvlast kdyz chces pretaktovavat, tak bych to nikomu nesveril. Jinak urcite doma zkontrolovat, zda dotahli sroubky, nikde nic neni spatne nasazene apod.

u czc možná ne, ale objednávat budu nakonec z Mironetu. Ačkoliv si připlatím, prodejnu mám za rohem, takže co se reklamací týče(jakože s nimi počítám) nemusím vyjíždět několik km do czc.. a navíc, czc už moc nevěřím(špatné ohlasy)

Poznámka: za měsíc dva si budeš "trhat vlasy" a to s ohledem na nastupující nové generace g.karet/nV-AMD s lepším výkonem a menší spotřebou.
Navíc, ta kolotoč krabice se taky moc nepovedla, plastová nádhera s x větrníky a dokonce se dvěma uřvanýma bočníma 80mm.
Pokud si myslíš, že u Mironetu to sestaví lepe nežli na CZC tak jsi na omylu = bude to max.stejné jen službu zaplatíš o proti CZC.

se službami Mironetu už zkušenost mám. pravda, je to sedm let zpátky, ale pozitivní. už jednou mi tam komponenty dávali do case a drží do dnes. snad jsem nechytil jen šikovného technika

co se karet týče, pro mě to nemá moc význam. Všechny AAA tituly od roku 014 - 016 mi na tom půjdou.

Tuto herní sestavu beru spíš jako takovou finální, jelikož díky práci na to už taky není tolik času.

Rozhodně ale dík za názor :-)

Jo takhle jsou komponenty OK.

Dovysvetlil bych M-polovu poznamku.

Co se tyka skrine: tak jsem na to take koukal a take bych ji neporidil, duvod: "maximální délka VGA 290 mm", to muze byt jednou problem, normalni je do herni sestavy dat skrin s maximalni delkou karty 320mm, coz vetsina skrini splnuje.

Co se tyka grafiky: tak podle me moc nemas na vyber, za mesic sice prijde GF1070, ale myslim si, ze by ses s ni nevesel do limitu, takze leda pockat dva mesice na R9 480X, ktery by nemusel byt drazsi nez ta GF970, ale take se to jiste nevi. Kazdopadne je fakt, ze se ocekava velky pokrok u novych grafik a ze ted neni uplne nejlepsi doba na koupi, ale pokud to potrebujes hned, tak s tim nic nenadelas.

+ se objevi i docela zajimave nabidky na aukcich jako je bazos ci aukro (jsou i v zaruce od ofiko prodejce). Jen to chce se v tom trochu orientovat a idealne volit osobni predani, takhle se mi podarilo sehnat uplne novou (origo zabalena+zaruka) 6700k za 7500kc (v obchodech je jinak okolo 10k). Nejvic je tam ted grafik, ale videl jsem i procesor 6500 za 4.9k...

gtx 970 napr
http://pc.bazos.cz/inzerat/60288693/MSI-GTX-970-GA MING-4G.php
http://pc.bazos.cz/inzerat/60409450/MSI-GTX-970-Ga ming-G4.php