Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako vyčistím disk ssd od nepotrebných vecí?

ahojte,prosím vás neviete mi niekto poradiť ako vyčistím disk ssd od nepotrebných vecí? :) mám appku ccleaner a tam je nejaké čistenie zväzkov a nerada by som niečo porobila zlého tak ak by mi vedel niekto poradiť bola by som mu vďačná :))
Změna tupáho předmětu, původně: pomocc (karel)

Osobní zkušenost s dodrbáním registrů CCleanerem? Používám jej x-let a nikdy jsem neměl s registry žádný problém. Možností má podstatně více než integrované čištění v OS a také toho více odstraní.

Osobní skušenosť tisícich lidí, když ty používaš pc tak že zapneš ho, otvoríš prehliadač a natukáš facebook.com tak jasný že problémi nebudeš mať, možností nemá o nic viac je to nesmysl čo píšeš, jediné čo má "navyše" aj to ne zcela je prepis disku náhodnými daty, jinak vyčistí více to taky nieje pravda, teda vlastne je, ano vyčistí to tak že odstráni aj doležité súbory a registre pre správny chod OS.

Ty jsi CCleaner asi hodně dlouho neviděl, že? Zrovna dnes jsem jím hledal duplicitní soubory na disku o určité velikosti, ale jelikož jsem pak musel odejít, tak jsem si výsledek uložil do textového souboru a až bude čas, tak se v něm pohrabu a promažu duplicitní data. Umí tohle integrované čištění?

Na duplicitni soubory je spousta jinych nastroju, ktere nemaji tendenci uzivatele navest na cisteni registru, ktere je uplne zbytecne a jedine ti domrda system - uz jsem videl, jak ccleaner odmaznul v registru polozku pro ovladac hardwaru a po restartu uz Windows nenabehly.

Ccleaner nepatri do rukou BFU a profesional zase nema duvod ho pouzit, coz z nej cini dokonaly nastroj pro domaci samoadminy frkuliny, ti at si ho samozrejme pouzivaji a cisti klidne od rana do vecera, ale prosim neradit ho lidem, kteri si na samoadminy hrat nechteji!

Používám jej x-let a nikdy jsem neměl s registry žádný problém.

říká člověk, který tady byl 10x s nějakým problémem, které se jiným lidem nestávají.

nečetl jsem spis, nemůžu proto s jistotou tvrdit, že jsi totální idiot.
ale uvítám, když ty se svými průsery přestaneš druhým "radit".